Fotografi detských osláv

Jankova oslava

Miki 
fotografii sa venuje od roku 2003, keď začal fotografovať ešte klasickým fotoaparátom na    film. Hneď po vyvolaní prvého filmu si fotografovanie zamiloval, a od tých čias táto vášeň stále rastie. Výsledkom bola aj výstava jeho fotografií v galérii Tranzit.

Miki je multitalent. Okrem fotiek, z ktorých viaceré má zachytené vo svojom portfóliu, sa venuje rôznym činnostiam: práci s drevom, šitiu, asistencii pri natáčaní reklám, dokumentov, aktívnej hre v kapele alebo výrobe vlastného vína. A túto tvorivosť vie ponúknuť aj do jeho tvorby. Fotenie detských osláv je pre ňho zábava, tak ako je to zachytené aj v našej galérii.

 

Fotograf Ivan

Ivan

ktorého fotografovanie je jeho veľké hobby, sa mu aktívne venuje už 6 rokov. Štýl jeho fotiek siaha od prírodných krajiniek až po portréty. K jeho najväčším úspechom patrí prvé miesto vo fotografickej súťaži „Svätý Jur – mesto, ktoré mám rád“ a taktiež prvé miesto v celoslovenskej fotografickej súťaži pre študentov „Fotozážitky s pamiatkami 2012“  (fotka uvedená aj na našej web stránke).

Momentálne študuje na Fakulte aplikovanej informatiky na STU  v Bratislave a fotoaparát nosí stále so sebou. Tak vznikli aj rôzne zábery v jeho portfóliu. Situačná a portrétová fotografia ho napĺňa, stále sa v nej zdokonaľuje a je tiež vtipný pohoďák, ktorého si deti hneď obľúbia.

 

Reklamy
%d bloggers like this: