Detské narodeninové oslavy od A po Z

Pozvanka_narodeninova oslavaNaši animátori a animátorky majú skúsenosti s plnením snov, radi deťom vyčarujú úsmev na tvári a ich skúsenosti sú odzrkadlené v profesionálnom prístupe. Držia sa scenárov, ktoré sú vytvorené individuálne, vždy po konzultácii s rodičmi oslávenca.  Ak sa scenár musí operatívne zmeniť, neváhajú a prispôsobia sa zmene tak, aby to bola stále skvelá detská oslava.

Tento prístup sa drží aj ceny. U nás platíte za sprostredkovanie zručností animátora a prepracovaný scenár, nie za pomôcky a miesto oslavy. Takúto oslavu je možné uskutočniť aj u Vás doma, v obývačke, bez zbytočných nákladov navyše. Samozrejme, vieme Vám odporučiť aj iné miesta, ktoré sme dôkladne vyberali.

Väčšina scenárov detských osláv si nevyžaduje extra pomôcky avšak ak máte záujem, vieme zabezpečiť aj nafukovací hrad alebo hudobnú aparatúru. Oslavy tak vedia ozdobiť rôzne prekvapenia, od žonglérov, šermiarov,  až po kúzelníka. Stačí si len vybrať.

Pred nami organizovanou narodeninovou oslavou dostanú aj rodičia uvítací darček navyše. Je ním elektronická pozvánka, ktorú môžete poslať priamo deťom alebo ich rodičom do e-mailových schránok alebo postnúť na facebook.

A to všetko môže byť zdokumentované jedným z našich profesionálnych fotografov.  Tí sa postarajú o to, aby ste si mohli vybrať tie najlepšie momenty ako spomienku na narodeniny Vašich deti. Ich tvorba bude čoskoro zachytená aj v čoskoro vytvorenej galérii.

Preto, ak sa čoskoro blíži deň D Vašich detí, dajte nám vedieť a radi sa pustíme sa do prípravy jedinečnej narodeninovej oslavy.